Sofia – 3 tydzień praktyk

Za nami trzeci tydzień praktyk mechatroników i automatyków z ZST w Rybniku. W tym tygodniu nastąpiła zamiana opiekunów, uczniom towarzyszą nauczycielki przedmiotów zawodowych – Ewa Gitner – Szrajer i Daria Holona. Piękna i słoneczna pogoda w Sofii towarzyszy nam każdego dnia, dodając wszystkim energii i chęci do pracy w tym jakże uroczym miejscu. Wszyscy pracodawcy bardzo chwalą pracę naszych uczniów, ich zaangażowanie , punktualność i dokładność. Do tego stopnia, że 19 października Firma Mirafiori Team zaangażowała naszych uczniów do obsługi swojego stoiska  na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych SOFIA MOTORSHOW 2019 (które odwiedziliśmy w zeszłym tygodniu).  Weekend  był czasem odpoczynku i  relaksu oraz dalszego zwiedzania stolicy Bułgarii. W sobotę odwiedziliśmy też Centrum Handlowe „Serdika Center” i to nie tylko w celu zrobienia  zakupów, ale także po to, żeby zobaczyć  Interaktywną Wystawę Robotów w Bułgarii  „Роботите идват! – Roboty Idą!”.  Zapraszamy do odwiedzenia galerii, gdzie znajduje się fotorelacja z pobytu uczniów na praktykach zawodowych w Bułgarii.

??